gfmg.ua

Питання-Відповідь

Поставте питання про лікарський препарат Аквавіт-Д3

Ви знаєте, чому так корисно піддавати себе сонячному світлу? Крім усього іншого, тому що це сприяє виробленню вітаміну D3 в нашому організмі. Продовжуйте читати, щоб дізнатися все про цей вітамін і про наш препарат Аквавіт-Д3

Що таке вітамін D3?

Вітамін D3 – це жиророзчинний вітамін (розчинний в оліях), який синтезується нашою шкірою під впливом сонячного світла і / або внаслідок додаткового прийому препарату. Це впливає на наш настрій і самопочуття, а також здоров’я кісток і суглобів.

У багатьох регіонах Європи оптимальні рівні вітаміну D в крові людей не досягаються через нестачу сонячного світла. Навіть якщо на вулиці сонце, що видається рідкістю, часто ми не досягаємо необхідної дози. Як правило, це характерно для країн, де погода більш похмура і волога, і сонце не з’являється так часто, як слід було б.

Саме тому, препарат Аквавіт-Д3 був розроблений фахівцями для швидкого й легкого усунення дефіциту вітаміну D.

Чи можна приймати Аквавіт-Д3 з іншими препаратами?

Перш за все, не слід приймати Аквавіт-Д3 разом з іншими препаратами, які містять цей же вітамін, адже виникає високий ризик передозування.

По-друге, протисудомні препарати, глікозиди й кетоконазол можуть послабити дію самого препарату, а також здатні посилити токсичні властивості засобу.

Яку дозу препарату можуть вживати вагітні жінки?

Ідеальною безпечною дозою для дівчат у «положенні» є 1 крапля на добу. Якщо існує необхідність у збільшенні дози, то зверніться до свого лікаря. Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я.

Чи можна приймати Аквавіт-Д3 у якості профілактичного засобу?

Препарат Аквавіт-Д3 є відмінним засобом для профілактики рахіту, остеопорозу у дітей і дорослих.

Які побічні ефекти можуть виникнути під час прийому препарату?

Серед основних побічних ефектів препарату Аквавіт-Д3 можна лише виділити гіпервітаміноз вітаміну Д, який спостерігається внаслідок вживання надмірно великих доз вітаміну Д. Також, негативні явища з’являються у разі індивідуальної непереносимості препарату або його компонентів (дуже рідко). Симптомами цього можуть бути нудота, блювота, головний біль.

За додатковою інформацією звертайтеся до фахівців.