gfmg.ua

Добова доза вітаміну D3 в одній краплиніПрепарат водорозчинного холекальциферолу «Аквавіт-Д3» випускається у флаконах по 10 мл, які містять 30 крапель препарату кожен. Виглядає як безбарвна рідина з запахом і смаком анісу. Серед додаткових речовин: вода, сахароза, лимонна кислота й анісова олія. Термін придатності – 2 роки в закритому флаконі та 6 місяців у розпакованому вигляді. Рекомендується зберігати в темному, недоступному місці, якомога далі від дітей.

Аквавіт-Д3 – показання щодо використання.

Наша формула містить вітамін D у формі вітаміну D3 (холекальциферол), який грає ключову роль у підтримці здоров’я кісток і м’язів, регулюючи метаболізм кальцію. Отже, він сприяє підтримці здоров’я кісток і запобігає дефіцит вітаміну D, який може сприяти виникненню захворювань (остеомаляція, остеопороз).

Аквавіт-Д3 запобігає втраті кісткової маси, пов’язаній з віком, зменшує ризик переломів, як у літніх пацієнтів, так і в жінок в менопаузі. Плюс, він сприяє підтримці імунної системи. А в дітей це профілактика виникнення рахіту.

Рекомендовані дози відповідно до інструкції Аквавіта-Д3:

Препарат рекомендується приймати по 1 краплі на день, у будь-який зручний для вас час. Перевагою препарату є можливість його вживання з їжею, розведеному у воді або соку.

Винятком із правил можуть стати вагітні жінки та новонароджені, тому що їх організм більше вразливий перед стресом, чутливий до впливу сонячних променів. Так, після народження, в немовлят часто спостерігається знижений рівень вітаміну D, і тоді терапевт може призначати більшу дозу препарату.

Попередження:

  • Не слід приймати препарат при наявності алергічної реакції або непереносимості його компонентів.
  • Вітамін D може взаємодіяти з алюмінієм, який міститься в деяких антацидних препаратах, тому рекомендується уникати їх одночасного вживання.
  • Особливий контроль рекомендується пацієнтам із кардіотонічними глікозидами.
  • Його застосування вимагає особливої обережності в пацієнтів із нирковою недостатністю або нирковим літіазом.

Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем для визначення оптимального дозування препарату і тривалості лікування.