gfmg.ua

Гармонійний фізичний розвиток і гарний імунітет Вашої дитини без дефіциту D.Поповнення дефіциту D дітям

На сьогодні, твердження, нібито вітамін D потрібен тільки дітям до року, вважається помилковим. Асоціація педіатрів України рекомендує не припиняти прийом вітаміну D3 (холекальциферолу) для профілактики рахіту в дітей старше року. Пріоритет віддається міцелярній водорозчинній формі вітаміну D3, такій яка міститься в препараті Аквавiт-Д33® .

Рекомендоване дозування наступне.

Профілактика рахіту:

  • доношені діти від місяця до року – близько 500 МО на добу;
  • недоношені – близько 1000 МО на добу.

Або одна крапля водорозчинного вітаміну D3 Аквавiт-Д33® для дітей із першої категорії, і 2 краплі – для других, на добу.

Вітамін D приймає участь у роботі практично всіх систем організму дитини. Зміцнює скелет, роблячи його здоровим і міцним. А ще не дозволяє розвиватися рахіту. Протягом усього активного росту дитини сприяє ефективній роботі всіх органів і систем організму.

Вчені довели також позитивний вплив холекальциферолу на активність імунітету, тим самим вітамін D захищає організм від різних захворювань і інфекцій.

Так, вітамін D здатний синтезуватися в шкірі під впливом сонячного ультрафіолету. Але чи достатньо часу діти проводять на сонці? Адже в нас погода дуже мінлива: то активне й небезпечне сонце, то похмурий день.

З їжею нереально отримати добову норму холекальциферолу, на сонечку не виходить синтезувати весь потрібний вітамін, і тому наші діти залишаються без потрібної його кількості.

Адже вітамін D так важливий протягом усього періоду росту дитини: від народження й до 18 років!