gfmg.ua

Біологічні ефкти вітаміну Д на організм людиниУсім відомо, що вітамін D необхідний для здоров’я. Він безпосередньо впливає на міцність кісткових тканин нашого організму. Крім цього, даний елемент регулює функціонування практично всіх органів і тканин і його вплив на метаболічні процеси в кишківнику, мозку, серці, підшлунковій залозі, шкірі й лімфоцитах не зрівняється з іншими елементами.

Лікарський препарат Аквавіт-Д3 є ключем до запобігання різним захворюванням, таким як серцево-судинні, рак, рахіт, псоріаз та інші патології. Завдяки високому вмісту корисних елементів, наш препарат допоможе нормалізувати роботу вашого організму. Аквавіт-Д3 для дорослих – ефективний, і докладніше про нього ви дізнаєтеся прямо зараз.

Кому варто замовити Аквавіт-Д3?

Препарати з вітаміном D рекомендуються, коли людині не вистачає цього вітаміну. Це характерно для людей, що мешкають в більш холодних країнах і зимової пори року, коли шкіра не піддається достатньому впливу сонячних променів. На додаток до цього, діти, люди похилого віку та люди з темною шкірою також частіше страждають на дефіцит цього вітаміну.

Переваги препарату Аквавіт-Д3 для дорослих пов’язані зі здоров’ям кісток, зубів, збільшенням м’язової сили й рівноваги та, крім того, зі зменшенням ризику таких захворювань, як діабет, ожиріння та рак.

Як приймати Аквавіт-Д3? Інструкція із застосування.

Як і при вживанні інших лікарських препаратів, перед застосуванням необхідно ознайомиться з інструкцією. Рекомендована доза становить:

Звичайна доза для профілактики рахіту у доношених дітей віком від 4 тижнів до 1 року з правильним доглядом і достатнім перебуванням під дією сонячного світла становить 1 краплю (близько 500 МО вітаміну D3) на добу, у недоношених – 2 краплі (близько 1 000 МО вітаміну D3) на добу. У сонячне літо можна обмежити дозу до 1 краплі (близько 500 МО вітаміну D3) на добу. Протягом другого-третього років життя може виникнути необхідність у подальшому призначенні вітаміну D3, особливо у зимовий час.

Вітавмін Д - запорука сильної та здорової дитиниДітям грудного віку краплі дають у ложці молока або каші. Додавати краплі у пляшечку або в тарілку не рекомендується, оскільки при цьому не можна гарантувати прийому всієї дози. Діти старшого віку і дорослі приймають препарат з ложкою рідини.

Тривалість прийому визначає лікар.

При лікуванні рахіту та остеомаляції доза становить 2-10 крапель (близько 1 000 – 5 000 МО вітаміну D3) на добу. Тривалість лікування – 1 рік.

При підтримувальній терапії остеопорозу доза становить 2-6 крапель (близько 1 000 – 3 000 МО вітаміну D3) на добу.

Профілактика дефіциту вітаміну D у групах високого ризику – 1-2 краплі (близько 500 – 1 000 МО вітаміну D3) на добу.

Профілактика мальабсорбції – 6-10 крапель (близько 3 000 – 5 000 МО вітаміну D3) на добу.

При застосуванні доз понад 1 000 МО вітаміну D3 на добу, а також при тривалому прийомі препарату слід контролювати рівень кальцію в сироватці крові.

Вітамін D3 не рекомендується самостійно призначати дітям чи підліткам до 18 років, а лише в разі призначення лікаря.

Спосіб застосування – пероральний, можна приймати в розведеному вигляді, як перед їжею, так і під час неї.

Тривалість лікування має право визначити тільки фахівець, але в цілому, препарат вважається додатковим засобом під час лікування захворювань.

Якщо не порушувати дозування препарату, побічних явищ не буде спостерігатися.

Вигляд флакону Аквавіт Д3Коли ви забули прийняти препарат Аквавіт-Д3, прийміть його, як тільки згадаєте, якщо не прийшов час приймати наступну дозу. У цьому випадку прийміть наступну дозу звичайним способом. Не варто приймати подвійну дозу, щоб компенсувати забуті етапи.

Проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж перервати або припинити лікування передчасно.

У разі виникнення додаткових питань щодо використання засобу, запитайте свого лікаря.

Перевагою препарату Аквавіт-Д3 є те, що він доступний у будь-яких аптеках і за вигідною ціною. Одного флакона вистачає на тривалий час прийому.

Чи можна купити Аквавіт-Д3 за гарною ціною в Україні?

Замовити Аквавіт-Д3 можна в аптеках вашого міста, випускається у формі крапель по 375 мл у кожному флаконі. Ціна на цей препарат у різних аптеках від 100 грн.

Пам’ятайте, що самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я, тому заздалегідь варто проконсультуватися з лікарем.

Будьте здорові!