gfmg.ua

Придбати Аквавіт Д3 дешевоЛікарський препарат Аквавіт –Д3 стає одним із найефективніших засобів на сучасному фармакологічному ринку. Він містить високий відсоток вітаміну D3 і випускається у формі зручних крапель, якщо змішати їх із водою чи молоком, вони не втратять своїх корисних властивостей. Якщо ви хочете дізнатися, де купити Аквавіт –Д3, то ця стаття якраз для вас.

Сучасні інтернет –аптеки, пропонують придбати препарат, який буде доставлений вам кур’єром. Коли будете переглядати ціни, не забувайте враховувати ще й вартість доставки, яка може варіюватися. Так у місті Києві, існує 8 таких аптек, і ми склали їх рейтинг за ціною на препарат.

Отже, найдешевшою виявилася «Здорова Аптека» (93.57 грн), але при цьому, варто врахувати так само вартість доставки 50 грн, якщо сума покупки становить до 500 грн.

На другому місці опинилася «Лінда Фарм» (96.80 грн). Доставка можлива “Новою поштою”, за тарифами служби доставки.

Третє місце – «Аптека Ласкава», вартість препарату 113,25 і враховувати потрібно доставку.

Найдорожча в цьому плані аптека – «Аптека Маяк». Там ціна на препарат становить 140.53 грн + доставка “Новою поштою”.

Серед звичайних аптек, найдоступнішими за ціною є «Бажаємо здоров’я» – 87.95 і «Аптека 3і» (Жолдіфарм) – 89.40 грн. Вони обидві працюють щодня без вихідних.

Купити препарат Аквавіт –Д3 можна так само з хорошою знижкою, яку пропонують деякі аптеки міста Києва. Більшість із них надають таку послугу в разі завчасного резервування й наявності препарату на складі.

«Еко –Аптека» – 91.79 (104.31)

«Аптека«Економ –і –Я "» – 92.06 (104.62)

«ДОМАШНЯ АПТЕЧКА» – 104.55 (123.00)

«Світова аптека» – 107.19 (110.50)

Як ми бачимо, загалом середня ціна на Аквавіт –Д3 становить 100–110 грн. Різниця між найдешевшою та найдорожчою позицією складає 60 грн.

При покупці Аквавіт –Д3 уважно огляньте пакування та переконайтеся в її цілісності. Пам’ятайте, що в закритому вигляді ліки зберігаються 2 роки, у відкритому флаконі – 6 місяців. Якщо потрібно, проконсультуйтеся з вашим лікарем.

Перед вживанням препарату ознайомтеся з інструкцією. Якщо ви після вживання препарату відчуєте нудоту, блювотні позиви, запаморочення й біль у нирках – припиніть вживання і зверніться до лікаря. Пам’ятайте, що самолікування становить небезпеку для вашого здоров’я.