gfmg.ua

Вмісту кальциферолу в їжі недостатньоВітамін D приймає участь у засвоєнні кальцію, відповідає за імунну функцію і здоров’я кісток, м’язів, захист серця. Він природним чином міститься в їжі, а також може вироблятися організмом під впливом сонячного світла на шкіру.

Завдяки даному вітаміну працюють без перебоїв паращитоподібні залози, кишківник, нирки, і, без сумніву, кісткова система. У діток відбувається правильна мінералізація і формування скелета, що істотно впливає й на розвиток дитини. Вітамін бере участь в абсорбції кальцію і фосфатів із кишківника, регулюючи їх виведення нирками.

Однак, крім жирної риби, існує мало продуктів, багатих на вітамін D. І, на жаль, вони не містять потрібної кількості вітаміну.

Більш того, більшість людей не отримують достатньої кількості сонячного світла для вироблення потрібної кількості цієї речовини. Через це, дефіцит вітаміну D є дуже поширеним явищем. Насправді, за оцінками, близько мільярда людей по всьому світі не отримують достатньої кількості цього вітаміну. Найчастіше, у період із жовтня по травень, ми отримуємо надто маленьку дозу вітаміну Д, тому його і призначають дітям саме в цей період. Та й дорослим не завадить даний препарат!

Про препарат Аквавіт-Д3 корисно знати, адже він є ідеальним для підтримки потрібної кількості вітаміну в організмі.

Слід знати, що вже через дві доби прийому вітаміну Д3 спостерігається підвищення рівня холекальциферолу в сироватці крові. Ось тому цей препарат працює.

Крапля Аквавіту Д3 - добова норма вітаміну ДПеред вживанням, ознайомтесь з протипоказаннями до препарату Аквавіт-Д3.

  1. Непереносимість вітаміну D3 або його високий рівень у крові. Логічно, що вітамін Д не слід вживати людям, які в минулому не переносили цей препарат.
  2. При підвищеному показнику кальцію в крові та сечі.

Людям із нирковою недостатністю, сечокам’яною хворобою, а також нефролітіазом, слід застосовувати препарат лише після консультації з лікарем.

Вітамін Д призначають для профілактики й лікування рахіту у дітей, а також при дефіциті цього вітаміну. Широко використовують Аквавіт-Д3 для лікування остеомаляції й підтримуючого лікування остеопорозу.

Пам’ятайте, що самолікування несе небезпеку для вашого здоров’я!